ЖИГИЋ НОВИ НАЧЕЛНИК УПРАВЕ: Кадровске промене у градској администрацији у Кикинди

Градско веће Града именовало је дипломираног правника Петра Жигића (39) за новог начелника Градске управе у Кикинди, објављено је у Службеном листу тог града.

ЖИГИЋ НОВИ НАЧЕЛНИК УПРАВЕ: Кадровске промене у градској администрацији у Кикинди

Фото: сајт Града Кикинде

На ову позицију именован је као вршилац дужности, до расписивања конкурса и коначног избора новог начелника, јер је претходни, Драгиша Михајловић (45), почетком марта поднео оставку. Жигић последњих девет година ради у градској администрацији, а на позицију начелника долази са места секретара за инспекцијске послове. Има положен државни стручни испит и испит за инспектора. Промена је уследила и у кабинету градоначелника, па је нови шеф Службе скупштине града, градоначелника и Градског већа сада Немања Радин, некадашњи директор Геронтолошког центра. Шеф кабинета градоначелника остаје Вања Радојков, који је на том месту око пола године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

МЕСИ И ДРУЖИНА НА ТЕШКОМ ИСПИТУ: Швајцарци желе да сруше светског шампиона и испишу историју!