ДАРОВИ ЗА ПРВОРОЂЕНУ БЕБУ: Градоначелница Вршца посетила једномесечну Касију
ГРАДОНАЧЕЛНИЦА Вршца Драгана Митровић посетила је породицу Касије Ердеи, прворођене бебе у том граду у 2025. години, која је на свет дошла 3. јануара у 8.22 сата.
Фото: Град Вршац
Традиционално, она ју је даровала са 100.000 динара, пакетом беби опреме и златним дукатом, који спонзорише једна вршачка златара.
Једномесечна Касија друга је ћеркица у младој породици Ердеи.
Препоручујемо
ЗБОГ КВАРА НА ГЛАВНОМ ДОВОДУ: И данас проблем са водоснабдевањем Параћина и Ћуприје
21. 01. 2026. у 16:42
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)