МАТЕЈА (20) ПРВИ ДОПЛИВАО ДО ЧАСНОГ КРСТА: "Велика је част, није ми било хладно, ни тешко у води"

ДВАДЕСЕТОГОДИШЊИ Зрењанинац, Матеја Марков у хладној води језера испод Малог моста у центру Зрењанина, први је међу педесетак храбрих девојака и младића, допливао до часног крста.

МАТЕЈА (20) ПРВИ ДОПЛИВАО ДО ЧАСНОГ КРСТА: Велика је част, није ми било хладно, ни тешко у води

фото: Б.Грујић

Бодрен аплаузима више хиљада посетилаца, који су окупирали популарно језеро, одважно и храбро допливао је и први додирнуо часни крст.
- Велика је част, пресрећан сам и није ми било хладно ни тешко у води - нагласио је инструктор клизања Матеја Марков, поносно грлећи крст до којег је допливао први.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову