ЈОШ ЧЕТИРИ КИЛОМЕТРА БИЦИКЛИСТИЧКИХ СТАЗА: Прекогранична сарадња са Мађарском, у оквиру пројекта "Опти бајк", много значи Суботичанима

Јелена Лемајић

30. 10. 2024. у 20:00

ЗАХВАЉУЈУЋИ трећем "Опти бајк" прекограничном пројекту са Мађарском, поред већ изграђених безмало десет, Суботица ће добити још више од четири километра нових бициклистичких стаза - 2.387 метара на Сегединском путу у Бачким виноградима и 1.399 метара на Кањишком путу, на Палићу.

ЈОШ ЧЕТИРИ КИЛОМЕТРА БИЦИКЛИСТИЧКИХ СТАЗА: Прекогранична сарадња са Мађарском, у оквиру пројекта Опти бајк, много значи Суботичанима

Д. Новковић

Пројект менаџер Акош Ујхељи (у кругу) каже да је у плану и изградња бициклистичког моста на излазу из Хајдукова, траса за двоточкаше биће настављена скоро до Малих пијаца, до границе између Суботице и Кањиже - уз постављање стајалишта са интеракативном таблом, три сервисне тачке, два бројача бициклиста, као и израду мобилне апликације са туристичком понудом. Подсећа и да је овдашња локална самоуправа, кроз три пројекта, до сада бесповратно добила више од два милиона евра.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

СИМБОЛ ВРЕДНОСТИ: ВИП Инвестиционо Злато 25 година помаже клијентима да осигурају своју финансијску стабилност