ДА СЕ ГРАЂАНИ ОСВЕЖЕ: На фрекевентним локацијама у Новом Саду "Водовод" поставио цистерне са пиаћом водом
НА најфреквентнијим локацијама у Новом Саду, ЈКП 2Водовод и канлизација" је услед врелог темературног таласа, поставила цистерне са пијаћом водом, како би суграђани могли да се освеже.
ФОТО:Љ.П.
Цистерне са пијаћом водом су постављене код Футошке пијаце, испред Железничке станице, на окретници код Штранда и испред Катедрале.
Грађани се, како наводе у овом предузећу, могу освежити и на јавним чесмама на неколико локација. Чесме се редовно контролишу и у технички су исправном стању. И овог пута апелују на суграђане да чувају градски мобилијар, и да га не оштећују.
Из ЈКП "Водовод и канализација" упутили су овом приликом и апел корисницима да пијаћу воду користе наменски и рационално.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)