У ПАРАЋИНУ КОНКУРС ЗА ПОЉОПРИВРЕДНИКЕ: Рок за пријављивање 24. мај
ЛОКАЛНА самоуправа у Параћину расписала је конкурс за субвенционисање набавке опреме, односно инвестиције у физичку имовину регистрованих пољпривредних произвођача.
Фото: З. Рашић
Уз документацију је неопходно приложити и рачуне о купљеној опреми у износу од најмање 30.000 динара, док је максимална сума 200.000 динара.
Све информације пољопривредници могу да добију на шалтеру број 12 Општинске управе, односно у Служби за пољопривреду, канцеларија број 59.
Рок за конкурисање је петак, 24. мај.
Препоручујемо
Човекољубље у срцу носио: Лозница се опрашта од суграђанина Суље Фафулића
12. 06. 2026. у 14:14
СВЕТКОВИНА У ЧАСТ ДАНА ГРАДА ЛОЗНИЦЕ: Отворена изложба слика из ризнице Миће Поповића
12. 06. 2026. у 12:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)