ЧАСТАН И ОДГОВОРАН ПОЗИВ: Промоција полицијске професије у центру Краљева
Повдом конкурса за упис у први разред Средње школе унутрашњих послова „Јаков Ненадовић“ у Сремској Каменици за школску 2024/25. годину, у центру Краљева одржана је својеврсна промоција полицијске професије.
Г.Шљивић
На такозваном инфо-пулту на Тргу српских ратника у центру града на Ибру припадници Полицијске управе Краљево су заинтересованим суграђанима, кроз разговор и поделом флајера, представили свој частан и одговоран позив.
Конкурс за упис ученика отворен је до 26. фебруара, а више информација заинтересовани могу да пронађу на званичном сајту Министарства унутрашњих послова, као и Средње школе унутрашњих послова „Јаков Ненадовић“.
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)