БЕОГРАДСКА, А У ПАРАЋИНУ: Нови асфалт за уличицу код пијаце (ФОТО)
МАЛА, али врло прометна Београдска улица у Параћину добила је два нова асфалтна слоја, чиме су решена вишегодишња оштећења дотрајалог коловоза.
Фото: З. Рашић
Улица је „пресвучена“ од раскрснице са Улицом Боре Петровића до улаза у Зелену пијацу, а додата су и два нова сливника за атмосферску канализацију, чије је решен проблем одвођења атмосферских вода.
Због близине пијаце, Београдска улица је права „жила куцавица“ у центру Параћина иако је дуга свега стотину метара.
Вредност рехабилитације коловоза је око четири милиона динара.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)