ГОСТИ ИЗ БАРСЕЛОНЕ У ЛОЗНИЦИ: Видоје Петровић угостио представнике футсал клуба из Шпаније

Владимир Митрић
Владимир Митрић

26. 10. 2023. у 14:00

ГРАДОНАЧЕЛНИК Лознице угостио је представнике футсал клуба Барселоне

ГОСТИ ИЗ БАРСЕЛОНЕ У ЛОЗНИЦИ: Видоје Петровић угостио представнике футсал клуба из Шпаније

В Митрић

Градоначелник Лознице, Видоје Петровић, са сарадницима, председницом Скупштине, Миленом Манојловић Кнежевић, и Миланом Недељковићем, представником градске комисије за спорт, срдачно је у Градској кући дочекао представнике футсал клуба Барселона. Ова посета имала је за циљ размену утисака и промоцију сарадње између Лознице и Барселоне.

Градоначелник Петровић је госте упознао са богатом спортском и туристичком инфраструктуром града Лознице. Истакао је значај спорта за локалну заједницу и изразио наду да ће ова посета означити почетак плодоносне сарадње између ова два града.

Директор футсал клуба Барселона, Аурелио Мас, изнео је своје прве утиске о Лозници и истакао жељу свог клуба да угости Лозницу у будућности. У духу пријатељства, током сусрета размењени су поклони. Градоначелнику Петровићу уручен је дрес са потписима играча Барселоне, док ће гости понети успомене на посету нашем граду.

Ова посета представља корак напред у промоцији спортске и културне размене између Лознице и Барселоне, чиме се отварају нове могућности за будућу сарадњу и пријатељство.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Ћерка Луке Модрића више личи на Луку Модрића - од Луке Модрића (ФОТО)