ПРИКУПЉАЛИ НОВАЦ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ: Суботички малишани трчали "за срећније детињство"
У„Трци за срећније детињство“, коју је организовао Црвени крст Суботице, учествовало је више од 700 малишана из суботичких вртића и школа.
фото: ТвСуботица
Манифестација је имала хуманитарни карактер, а прикупљена средства намењена су за Одељење педијатрије Опште болнице у Суботици.
Трке су се смењивале на сваких десет минута, а трчали су ђаци из десет основних и седам средњих школа. Од средстава прикупљених у овој хуманитарно-рекреативној манифестацији биће купљена постељина за Одељење педијатрије.
-Средства су се прикупљала откупом стартних бројева, један је 100 динара, с тим да је ове године велика већина школа преузела на себе финансирање, а у некима су се деца организовала да прикупе новац. Нагласио бих и приградску школу из Ђурђина која је определила чак 95 деце, они су трчали у Ђурђину у својој школи, у исто време када и ми овде – каже Зоран Молнар из Црвеног крста Суботице.
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)