СВЕЧАНО У ЉУБОВИЈИ: Програм за Дан српског јединства, слободе и националне заставе (ФОТО)
У Љубовији је данас било баш свечано.
Фото: В. М.
Данас је у дворишту Основне школе „Петар Враголић“ у Љубовији обележен „Дан српског јединства, слободе и националне заставе“, дан када је 1918. године пробијен Солунски фронт.
Овај национални празник обележава се широм Србије и Републике Српске.
Ученици Основне школе у Љубовији извели су пригодан програм. Програм су пратили ученици основне и средње школе, као и већи број грађана наше општине.
Присутнима се обратио и председник општине Љубовија Милан Јовановић.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАМПА ОД ТРАМПА ЗА МАКРОНА: Дипломатски скандал на помолу, Вашингтон спрема невиђени ударац Паризу
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе разматрају одлагање, или чак блокирање, именовања следећег француског амбасадора у Вашингтону, што је потез без преседана који прети да продуби јаз између два дугогодишња савезника, наводе четири извора упозната са ситуацијом.
29. 07. 2026. у 19:12
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
РИБЕ САМЕ МАСОВНО ИСКАЧУ ИЗ ДУНАВА: Људи не верују шта се десило код Смедерева (ВИДЕО)
НА ДУНАВУ, у непосредној близини Смедеревске тврђаве, забележен је призор који се не виђа сваког дана.
28. 07. 2026. у 19:54 >> 20:05
Коментари (0)