ГРАДЕ АУТО-КАМП НА ШЉУНКАРИ: Нова туристичка атракција општине Ковин
ТУРИСТИЧКА понуда језера Шљункара, код Ковина, које представља омиљено излетиште локалаца, идуће године ће бити допуњена ауто-кампом, који би требало да почне да се гради ове јесени.
Фото: Општина Ковин
Општина Ковин и Министарство туризма потписали су данас споразум о регулисању међусобних права и обавеза на реализацији овог капиталног пројекта, вредног 80 милиона динара, који треба да се заврши за 180 дана.
Пројекат предвиђа да се на терену од 881 квадратног метра направи место за 12 кампера и 10 шатора, као и сва пратећа инфраструктура и остали садржаји, неопходни за угодан боравак у природи.
У првој фази радова биће изграђена водоводна, канализациона и електро инфраструктура, а у другој купатила, тушеви, кабине за пресвлачење и кухиња површине 100 квадрата.
Читав терен биће асфалтиран и поплочан. Имаће роштиље и вериге. Крај водене површине биће подигнуте трибине, а обала пошљунчана. Биће постављена и нова расвета.
Препоручујемо
У КОВИНУ 272 ЂАКА ПРВАКА: Општина спремила поклоне за све новајлије у школским клупама
30. 08. 2023. у 18:17
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)