ХАВАРИЈА КОД КРУШЕВЦА: Без воде 14 села код Западне Мораве -снабдевање из цистерни све до сутра
ХАВАРИЈА на магистралном цевоводу догодила се поподне на територији Крушевца, у зони кружног тока према Јасици, у делу укрштања са будућим Моравским коридором.
Foto:S.Babović
Без воде је 14 села на левој обали Западне Мораве: Јасика, Велика Крушевица, Шанац, Гавез, Кукљин, Бела вода, Брајковац, Коњух, Каменаре, Срње, Падеж, Вратаре, Крвавица и Шашиловац. У крушевачком Водоводу наводе да су утврдили врсту квара и да њихове екипе у сарадњи стручњацима „Телекомуникација Блаце“ приступају санацији.
Због специфичности и сложености квара, међутим, нормализација у водоснабдевању ових села очекује се сутра. У међувремену, цистерне са пијаћом водом биће постављене у Јасици, Великој Крушевици, Шанцу, Гавезу, Кукљину, Белој води и у Коњуху.
Препоручујемо
ГДЕ МОГУ ДЕЦА НА СРЕТЕЊЕ: У Крушевцу се одржава мини-фестивал представа за децу
11. 02. 2023. у 06:00
СИНДИКАТ УПРАВЕ СРБИЈЕ: Очекују преговоре око повећања плата у фебруару
09. 02. 2023. у 12:03
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)