ТОКОМ ВИКЕНДА 12 ПИЈАНИХ ВОЗАЧА: Контроле пиротске саобраћајне полиције
ПИРОТСКА саобраћајна полиција која покрива подручје округа и коридор 10, током викенда имала је пуне руке посла.
В.Ћ.
Под окриљем централне акције појачане контроле саобраћаја усмерене на откривање прекршаја: непоштовања брзине, непрописног претицања, управљања под дејством алкохола и психоактивних супстанци, правилог превоза деце, коришћења мобилног телефона током вожње, коришћења сигурносног појаса и других прекршаја, Саобраћајна полиција у Пироту током викенда открила је 368 прекршаја!
Најчешћи прекршаји су прекорачење брзине и претицање на недозвољеним местима. Међу контролисаним возачима било је и 12 њих који су били пијани, односно мање или више под дејством алкохола, због чега су искључени из саобраћаја, док је код једног возача утврђено да је био под дејством психоактивних супстанци.
У Полицији кажу да су сви путеви на територији округа проходни и да је видљивост добра, и апелују на возаче да се придржавају саобраћајних правила и прописа.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НА ПРАГУ НОВА ОДЛУКА О ПОВЛАЧЕЊУ ПРИЗНАЊА ТЗВ. КОСОВА: "Одлука о признању лажне државе донета је противно вољи већине грађана"
Општински одбор Демократске народне партије у Никшићу најавио да ће упутити званичну иницијативу за доношење декларације о стављању ван снаге одлуке о признању самопроглашене државе Косово.
27. 07. 2026. у 15:35
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
КАМЕРА ОСТАЛА УПАЉЕНА: Побегао од медведа на Тари на дрво, а онда га је угледао одоздо (ВИДЕО)
НА ПЛАНИНИ Тара љубитељи природе су недавно, приликом шетње, срели медведа, објављено је у Фејсбук групи "Љубитељи планине Таре".
26. 07. 2026. у 12:14 >> 13:15
Коментари (0)