СУБВЕНЦИЈА ЗА 53 ДОМАЋИНСТВА У ПАРАЋИНУ: Општинско веће утврдило коначну листу добитника бесповратних средстава
ОПШТИНСКО ВЕЋЕ града на Црници на последњој седници донело је одлуку о додели бесповратних средстава за спровођење мера енергетске санације крајњим корисницима.
Фото З. Рашић
Коначну ранг листу утврдила је комисија, па ће субвенцију за замену столарије на породичним кућама и становима или набавку или поправку котлова и грејних инсталација добити 53 домаћинства.
Веће интересовање грађана било је за замену спољашњих врата и прозора него за котлове, али ће и једно и друго допринети енергетској санацији стамбених објеката и свакако смањити трошкове грејања.
Са добитницима субвенције и претходно одабраним извођачима радова, односно привредним субјектима, Општина Параћин потписаће тројни уговор. Средства ће бити пренета искључиво привредним субјектима након спроведене мере енергетске ефикасности, односно обављеног посла и када грађани измире свој део обавезе према извођачу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ОБЈЕДИНИЛА ПРОШЛОСТ И САДАШЊОСТ: Изложба „Век Борбе“ отворена у Параћину (ФОТО)
27. 01. 2023. у 22:13
УСПЕХ У ШКОЛОВАЊУ ЗАСЛУЖУЈЕ НАГРАДУ: Општина Параћин потписала уговоре са 36 стипендиста
27. 01. 2023. у 16:33
КОНКУРС ЗА СТРУЈУ ИЗ СУНЦА ДО 16. ФЕБРУАРА Обезбеђено три милиона динара
27. 01. 2023. у 18:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.
15. 07. 2026. у 20:30
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)