ИСПЛАЋЕНА И ПОСЛЕДЊА РАТА: Лесковац испунио обавезе из репрограма дуга према ЕПС-у
ЛЕСКОВАЦ је испунио све обавезе из уговора о репрограму дуговања према „Електропривреди Србије“(ЕПС) насталих неплаћањем рачуна за струју у појединим јавним установама и трошкова за уличну расвету.
Фото: И. Митић
Реч је о дуговима насталих пре десет и више година у укупном износу од 192 милиона динара који су враћени исплатом 60. односно последње уговорене рате.
Уговор о репрограму потписан је 2017. године, а из буџета града је сваког месеца ЕПС-у плаћано нешто мање од 3,2 милиона динара тако да је укупан дуг враћен, како је и најављивано, пре краја ове године.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ЖЕЛИМ ОСВЕТУ": Путин издао наредбу - нека почне одмазда
Велики број мртвих у нападу који једна страна назива "терористичким актом", а друга "легитимним циљем".
23. 05. 2026. у 19:33
Коментари (0)