НА МЕТИ ВИШИ СУД: Лажна дојава о бомби у Краљеву
Због лажне дојаве о постављеној бомби, рад Вишег суда у Краљеву данас је привремено прекинут на шездесетак минута.
Г.Шљивић
Како сазнајемо, око 12.20 је телефоном дојављено запосленима у овој институцији да је у згради у Карађорђевој улици, у центру Краљева, постављена бомба. Сви запослени, као и они који су се у том тренутку задесили у згради Суда, одмах су евакуисани, а убрзо је пристигао и антидиверзиони тим Полицијске управе Краљево.
Након интензивне и ефикасне антидиверзионе провере, утврђено је да је дојава била лажна и да се се запослени могу потпуно безбедно вратити на своја радна места и уобичајено наставити процес рада.
Препоручујемо
У ВРАЊУ СУТРА ЗАСЕДА ГРАДСКО ВЕЋЕ: Усклађеност планираних и реализованих активности
16. 12. 2025. у 14:58
„УГРУШАК“ ПРЕД ЧИТАОЦИМА: Нова књига песама Живорада Недељковића у издању КЦ „Рибница“
16. 12. 2025. у 11:58
ПОДЕЉЕНО 30 КОТЛОВА: Мере смањења загађења ваздуха и енергетске ефикасности у Краљеву
16. 12. 2025. у 11:26
НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕЋЕ ИЋИ У БРИСЕЛ ПРВИ ПУТ У 14 ГОДИНА Вучић: Штитим интересе наше земље, спрема се велики сукоб
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да сутра неће отићи у Брисел на самит ЕУ-Западни Балкан јер сматра да мора да штити интересе Србије и додао да ће Србија свакако наставити европским путем.
16. 12. 2025. у 19:58
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)