БОЈЕВО ГАЂАЊЕ НА БОЖУРАТУ: Забрањено кретање грађана у близини полигона

ПИРОТСКА Полицијска управа саопштила је, да ће се сваког дана, у периоду од 10. до 13. маја и од 25. до 26. маја, на полигону Божурато од 10 до 15 часова, бити изведено бојево гађање.

БОЈЕВО ГАЂАЊЕ НА БОЖУРАТУ: Забрањено кретање грађана у близини полигона

Фото: В. Ћ.

Тих дана забрањено је кретање грађана у близини полигона, односно на простору стрелишта које ће бити обезбеђено прописаним таблама, црвеним заставицама и  стражарима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ДВА ПУТА СУ СЕ БОРИЛИ ЗА МОЈ ЖИВОТ, МОГЛО ЈЕ ФАТАЛНО ДА СЕ ЗАВРШИ Леа Киш о најтежем животном периоду - Знала сам да нешто није у реду