СЕЛИ СЕ ГЛАВНИ ВАКЦИНАЛНИ ПУНКТ У ВРАЊУ: Имунизација убудуће у Дому здравља

ОД ПОНЕДЕЉКА 21. марта, главни вакцинални пункт за масовну имунизацију становништва против ковид 19 у Врању ће бити пресељен из простора Галерије Народног музеја.

СЕЛИ СЕ ГЛАВНИ ВАКЦИНАЛНИ ПУНКТ У ВРАЊУ: Имунизација убудуће у Дому здравља

Д. Ристић

Како је најављено из Здравственог центра (ЗЦ) Врање, главни вакцинални пункт се враћа у Службу за здравствену заштиту одраслог становништва Дома здравља Врање (Општа медицина), тачније у ординацију број 127.

Вакцинација се и даље обавља сваког радног дана и викендом, од 8 до 16 часова.

Од прошле седмице, становништву је доступна и четврта доза вакцине против Ковида 19, односно друга бустер доза коју могу примити све особе узраста 18 година и старије, које имају потребу за тиме, а то се најпре односи на старије грађане и оне са имунитетским проблемима.

Од почетка имунизације против ковида, у Врању је дато укупно око 120 хиљада доза свих вакцина.

Поред наших грађана, преко 25 хиљада доза вакцина су овде примили и држављани Северне Македоније, а регистровани су и пацијенти из Босне и Херцеговине.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.

15. 07. 2026. у 16:04

Коментари (0)

СЛОБОДА КОЈОЈ ЈЕ ТЕШКО ОДОЛЕТИ: Зашто овог лета сви желе да пробају СУП даску?