ЈАПАНЦИ УЖИВАЈУ ПЕЦАЈУЋИ ШТУКУ: Представнци амбасаде се гостили чварцима, гибаницом и рибљим специјалитетима
БЕЗ обзира на снажним северним ветром окован дан, гости из Јапана, представници амбасаде ове земље у Београду, уживали су посети селу Банатско Карађорђево у општини Житиште и на спортском рибњаку Јамура забацили удицу и пецали штуку, која је заштитни знак рибњака.
Фото: А. Амижић
Уз домаће чварке, популарну српску вијагру, гибаницу са сиром, сланину, шунку и рибље специјалитете, гости из Јапана, комплетирали су утиске из банатске равнице.
Фото: А. Амижић
Фото: А. Амижић
БОНУС ВИДЕО: ПРШТИ ОД ЗДРАВЉА - Кисели купус је традиционална салата, али и сировина за многе специјалитете
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ИМАМ СНАГЕ И ЧИСТУ ГЛАВУ : Загорка Раднић (101) из Грнчаре најстарија мештанка Јадра
19. 12. 2021. у 07:13
ЦЕНТАР У НОВОМ РУХУ:Завршена прва фаза уређења градског језгра Новог Сада
18. 12. 2021. у 20:23
НОВОГОДИШЊИ ПАКЕТИЋИ СТИГЛИ У ФИЈАКЕРИМА: Дарови корисницима социјалне заштите у Кикинди
17. 12. 2021. у 17:15
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)