КОНЦЕРТ У МАЛОЈ САЛИ ПОЗОРИШТА У КРУШЕВЦУ: Наступа Стефан Сретић - виртуоз на клавиру
ИСТАКНУТИ пијаниста Стефан Сретић наступа сутра од 18 сати у Малој сали позоришта у Крушевцу.
Фото: Фацебоок
Овај врстан уметник,асистент је на Департману за клавир Академије уметности у Нишу,где је завршио Нижу и Средњу музичку школу.
На матитичном факултету магистрирао је 2015. године као најбољи студент генерације.
Фото: Фацебоок
Специјалистичке студије клавира завршио је годину дана касније на ФМУ у Београду,а докторирао 2021. године, чиме је постао први доктор уметности са одсека за клавир у историји АУ у Новом Саду.
Освајач је бројних награда на републичким и међународним пијанистичким такмичењима,добитник је бројних признања, успешно компонује и филмску музику.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ДЕЦА ПАКЛА" У КРУШЕВЦУ: Монодрама поводом Светског дана борбе против АИДС-a
01. 12. 2021. у 08:26
У ГРАДСКОЈ КАСИ ПЕТ МИЛИЈАРДИ ДИНАРА: Јавна расправа о буџету Крушевца за 2022. годину
30. 11. 2021. у 10:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)