ДВА ПАРА БЛИЗАНАЦА: У породилишту у Новом Саду за дан рођене 23 бебе
НА Клиници за гинекологију и акушерство у Новом Саду за дан су рођене 23 бебе.
ФОТО: Црвени крст Новог Сада
У породилишту, познатом као Бетанија, од 12. октобра у седам сати ујутро до 13. октобра у исто време на свет је дошло 13 девојчица и десет дечака, а међу њима два пара близанаца, брат и сестра и у другом случају две сестре.
БОНУС ВИДЕО:
МИРКА ЂУСКА, ПА РАСТУРА: Глумица 10 дана од порођаја игра на прослави
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НАЈКВАЛИТЕТНИЈА ПОНУДА: Још један јесењи, 27. „Новосадски ноћни базар“ на Рибљој пијаци
12. 10. 2021. у 18:48
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)