ПОТВРЂЕНО ЈОШ 72 СЛУЧАЈА: Последњи епидемиолошки подаци за Расински округ
ЈОШ 72 случаја оболелих од короне регистровано је у Расинском округу,последњи су подаци Завода за јавно здравље Крушевац.
Фото: С. Бабовић
Највише новооболелих је из самог Крушевца-39. У Трстенику је вирус корона утврђен код 10-оро, по осам нових случајева је у Варварину,односно у Брусу, док је нешто мање забележено у Александровцу - пет и у Ћићевцу - два случаја.
Од почетка епидемије у округу је потврђено 23.037 случајева вируса корона: у Крушевцу-12.155, у Трстенику – 4.185, у Александровцу -3.325, у Варварину - 1.483, у Ћићевцу - 955 и у Брусу - 934 случаја.
Бустер дозу примило је 8.207 грађана из Расинског округа, са две дозе вакциниснао је 78.260, а с једном-81.586.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПОГОРШАНА ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА НА КиМ: Све више грађана се тестира на корона вирус
04. 09. 2021. у 15:16
КОРОНА ПРЕСЕК: Ово су најновије бројке о епидемиолошкој ситуацији у Србији
04. 09. 2021. у 15:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)