ПОСАО ЗА 36 ОСОБА: Запошљавање у оквиру пројекта „Заједно за заједницу“ у Крагујевцу
У ОКВИРУ пројекта под називом „Заједно за заједницу“, у Крагујевцу је радно ангажовано 36 људи из категорије теже запошљивих особа.
Фото: М. Л.
Како је саопштено из градске управе,у сарадњи са немачком организацијом ГИЗ и НАЛЕД-ом, највећи број особа из ове категорије ангажовало је ЈКП „Шумадија“.
Реч је о самохраним родитељима, женама жртвама породичног насиља, породицама чија деца имају сметње у развоју, вишечланим породицама, Ромима и Ромкињама, особама са инвалидитетом. Програм траје четири месеца.
Препоручујемо
ЗА САНАЦИЈУ ШЕСТ МИЛИОНА: Радови у основној школи "Станислав Сремчевић" у Крагујевцу
31. 08. 2021. у 16:06
АУДИО ИЗЛОЖБА О ЈАСЕНОВЦУ: Поставка у музеју 21. октобар траје до 30. септембра
31. 08. 2021. у 13:10
ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поставио је рекорд у најдужем говору о стању нације, који је трајао један сат и 50 минута, надмашивши рекорд који је Бил Клинтон поставио током свог последњег обраћања 2000. године.
25. 02. 2026. у 07:31
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)