ВОЗАЧИ ОДАХНУЛИ: Реконструисана кривина на путу од Пирота ка Завојском језеру (ФОТО)
КРИВИНА на клизишту у пиротском селу Копривштица, на путу од града ка Завојском језеру, коначно је реконструисана и асфалтирана тако да су сада многи возачи одахнули и без проблема могу да превезу ову деоницу пута на којој су остали многи ауспуси, искривљене фелне, уништене гуме и начињене друге штете, на аутомобилима.
Фото: В.Ћ.
Поменути део пута је посебно био проблематичан за возаче који су се први пут нашли у овом крају, као и за многобројне туристе, власнике луксузних возила са ниским патосом.
Фото: В.Ћ.
Читаву ситуацију је погоршавала чињеница да тло испод коловоза перманентно клизи већ деценијама па многобројне мале поправке и дoтеривања и нивелисања нису могла да обезбеде сигурну вожњу.
Препоручујемо
РЕГИСТРОВАНА ЈОШ 3 ЗАРАЖЕНА: Пресек епидемије и имунизаицје у Пиротском округу
08. 08. 2021. у 10:16
МОБИЛНОСТ ЂАКА КРОЗ ПРАКСУ: Професорка из Пирота успешно завршила летњу школу у Севиљи
05. 08. 2021. у 16:34
ТРАДИЦИОНАЛНО У ПИРОТУ: Спортски центар организује чувени "спуст на гумама"
04. 08. 2021. у 15:19
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)