РАДОВИ НА ДАЛЕКОВОДУ: У недељу ујутру већи део Пожаревца без струје
У НЕДЕЉУ, 8. августа, због хитних радова на далеководу, у јутарњим сатима већи део Пожаревца биће искључен са електромреже.
Фото: Д. Н.
У периоду од 5.15 до 9.30 струју неће имати потрошачи у деловима градских насеља Бусије, Меминац и Расадник, у делу улица 27. април и Петровачки пут, као и у сеоским насељима Лучица, Пругово и Пољана.
Од 5.15 до 8.30 без струје ће бити Љубичево, Драговац, Сојин салаш, део Чачалице и око 30 градских улица. Према обавештењу из ЕПС-а, у наведеним периодима неће бити обуставе водоснабдевања, јер ће, преко пренапајања, пумпе на водоизворишту „Меминац“ и „Кључ“ имати електричну енергију.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)