КУЛТУРНО ЛЕТО У ВРШЦУ: Три ревије филма, изложбе и интерактни програми за децу

Ј. Ј. БАЉАК

30. 07. 2021. у 14:41

ВРШАЧКО културно лето, које почиње у недељу, 1. августа, одржаваће се на две локације – у башти Дома војске и музичком павиљону на Градском тргу.

КУЛТУРНО ЛЕТО У ВРШЦУ: Три ревије филма, изложбе и интерактни програми за децу

Фото: Новости

Отвориће га осмодневна филмска ревија „Великани српског глумишта“, са пројекцијама које ће почињати у 21 час. До краја августа ће бити приказане још две филмске ревије – „Слободна зона“ и „Повратак у детињство“, која обухвата пројекције три култна филма за децу.

Ликовни сегмент обухвата дводневну школицу сликања за најмлађе, као и три изложбе и сајам рукотворина.

Вршчани ће имати прилику да уживају и у књижевним вечерима, плесним перформансима, наступима дечјих хорова и младих гитариста.

У павиљону на тргу биће изведене и три дечје представе, као и атрактивни ватрени перформанс.

О свим терминима грађани се могу информисати на друштвеним мрежама Културног центра Вршац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута