ПОЧЕЛА ЛЕТЊА ПРАКСА: Акција за 23 студента Универзитета у Крагујевцу
ЗА студенте основних, интегрисаних и мастер академских студија, њих 23, почела је Летња стручна пракса која ће трајати до краја наредног месеца.
Фото: М.Л.
Реч је, иначе, о вишегодишњој сарадњи Универзитета и градске управе у Крагујевцу где се студентима завршних година студија омогућује да у предузећима и управама под ингеренцијом локалне самоуправе стекну практична знања и вештине које ће им бити од користи приликом запослења.
Кроз овај програм досад је прошло више стотина студената, а неки од њих добили су и запослење у фирмама где су обављали праксу.
Препоручујемо
О ЖИВОТУ И РАДУ У ВОДЕНИЦАМА: Изложба у Петровој воденици у Грошници код Крагујевца
08. 07. 2021. у 15:47
НАГРАДЕ ЗА НАЈЛЕПША ДВОРИШТА: У управи града Крагујевца уручена признања
07. 07. 2021. у 18:50
ГРАД ДАЈЕ ПОЛА МИЛИОНА: Новац из буџета за пољопривредне манифестације у Крагујевцу
07. 07. 2021. у 16:21
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)