ПОРАЗ СРБИНА: Крајиновић завршио учешће на АТП турниру у Минхену
Српски тенисер Филип Крајиновић завршио је учешће на АТП турниру у Минхену, пошто је данас у четвртфиналу изгубио од Немца Јана-Ленарда Штруфа, 4:6, 6:4 и 6:7 (3).
FOTO: N. Skenderija
Штруф је до првог тријумфа у њиховом другом међусобном дуелу дошао после 180 минута игре.
Крајиновић и Штруф одиграли су врло узбудљив меч, а посебно је било узбудљиво у одлучујућем сету, у ком је виђена резултатска "клацкалица" и чак шест брејкова.
На крају сет је одлучен у тај-брејку, који је припао Немцу са 7:3.
Штруф ће у полуфиналу турнира у Минхену играти против бољег из дуела између сународника Александра Зверева и Белоруса Илије Ивашке.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРЕНОС, ЗЕМУН - ПАРТИЗАН! Промена резултата на Убу, пао "првенац" и то какав! (ВИДЕО)
18. 07. 2026. у 20:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕКИ НОВИ ПАРТИЗАН: Легендарни Саша Илић против Земуна започиње своју авантуру на клупи "црно-белих"
ЗВАНИЧНИ деби на клупи Партизана, Саша Илић имаће вечерас на "гостовању" Земуну у првом колу Суперлиге Србије (19.00).
18. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)