БИВШИ БРОЈ ЈЕДАН ТВРДИ: Роџер је највећи у историји
15. 01. 2021. у 20:20
РАФИ ментална чврстина, Новак је комплетнији од обојице, али Роџер је ипак највећи у историји тениса.
Повезане вести
НОВАЧЕ, БУДИ ПАЖЉИВ: Рафа делује застрашујуће!
РОЏЕР Рашид, бивши тренер светског броја један, Аустралијанца Лејтона Хјуита, упозорио је Новака Ђоковића да ће у Рафаелу Надалу имати велику препреку у 2021.
07. 01. 2021. у 08:42
Најновије из рубрике
БАРСЕЛОНА СЕ ВРАТИЛА НА ВРХ: Каталонци се вратили на победнички колосек у првенству Шпаније
ФУДБАЛЕРЕ Барселоне није уздрмао пораз од Реал Сосиједада. Брзо су се Каталонци опоравили од тога, савладали су Овиједо на "Камп Ноу" са 3:0 у 21. колу Ла лиге и вратили су се на прво место на табели.
25. 01. 2026. у 18:55
"МИРИШЕ МИ НА ФАВОРИЗОВАЊЕ!" Џон Мекинро жестоко оплео по Јанику Синеру и скандалу који се десио на Аустралијан опену!
БИО је у шкрипцу Јаник Синер против Елиота Спицирија, али је уз асистенцију организатора Аустралијан опена успео да победи. О томе је сада говорио и Џон Мекинро.
25. 01. 2026. у 18:44
СПРЕМНИ ЗА СТАРТ ПРОЛЕЋА: Фудбалери Војводине се вратили са зимских припрема из Турске
ФУДБАЛЕРИ Војводине су спремни за старт пролећног дела сезоне. Изабраници стратега Мирослава Тањге су завршили двонедељне, веома успешне припреме у турском летовалишту Анталија, с обзиром на то да су, како потврђује Петар Сукачев, крилни нападач Новосађана, испунили све зацртане циљеве на тренинзима.
25. 01. 2026. у 18:28
ГРЧКА ТРЕЋА У ЕВРОПИ: "Хелени" победили Италију у мечу за треће место на Европском првенству у ватерполу
ВАТЕРПОЛИСТИ Грчке заузели су треће место на Европском првенству у ватерполу које се одржава у Београду. Они су победили Италију са 12:5 (4:1, 3:1, 3:2, 2:1).
25. 01. 2026. у 18:17
БИВШИ НАПАДАЧ ПАРТИЗАНА ИМА НОВИ КЛУБ: Самед Баждар из Сарагосе у некадашњег шампиона Пољске
Фудбалер Сарагосе, Самед Баждар, каријеру ће наставити у Пољској.
25. 01. 2026. у 18:10
Коментари (0)