БИВШИ БРОЈ ЈЕДАН ТВРДИ: Роџер је највећи у историји
РАФИ ментална чврстина, Новак је комплетнији од обојице, али Роџер је ипак највећи у историји тениса.
Фото архива ВН
То је мишљење Хуана Карлоса Ферера, шпанског тенисера и некадашњег светског броја један, који је у једној емисији говорио на тему "велике тројке" "белог" спорта. Он се у овој дискусији о којој стручњаци, експерти и бивши играчи полемишу већ годинама, одлучио за Федерера, којем је дао благу предност у односу на двојицу највећих ривала.
- Федерер је играч који чини да се увек осећам ситно на терену, он је, по мом мишљењу, најбољи играч у историји тениса - јасан је Фереро.
Шпанац нема дилему да су тројица жустрих супарника нешто најбоље што се десило тенису у историји.
- Новак је најкомпактнији у овој тројци, физички је готово савршен. Прави је атлета, има одличну висину, тежину и невероватну флексибилност. Игра такође добро на свим подлогама. Он је један од оних који је главобоља за Рафу Надала. Са друге стране, Рафа је физички одличан, али ментално можда и најбољи у овој тројки - објаснио је Фереро свој став.
Препоручујемо
НЕ, НИЈЕ ПОВРЕДА У ПИТАЊУ: Роџер не игра у Аустралији јер му супруга не дозвољава!
07. 01. 2021. у 12:04
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
26. 01. 2026. у 07:00
ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!
Србија и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку те утакмице и титуле која је припала "делфинима", за њих је приејм организовао српски председник, Александар Вучић. На том пријему није било двојице златних ватерполиста.
26. 01. 2026. у 19:49
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)