НОВАК ТРЉА РУКЕ: Ђоковић највише зарадио, Надал на трећем месту, ево како изгледа топ 10
НОВАК Ђоковић је по шести пут у каријери успео да заврши сезону на челу АТП каравана.
ФОТО: ЕПА
Он је освојио Аустралијан опен, Дубаи, Синсинати и Рим, а то му је добро напунило џепове, он је зарадио укупно 6.511.233 долара.
Следећи на листи је Доминик Тим са нешто мањом свотом новца – 6.030.756, док је Надал трећи са 3.881.202 долара.
У Топ 10 су још Данил Медведев, Александар Зверев, Андреј Рубљов, Стефанос Циципас, Пабло Карењо Буста, Дијего Шварцман и Роберто Баутиста Агут.
Међу играчима који су прешли млион долара је и наш Душан Лајовић, који је зарадио у 2020. години 1.038.374 долара.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ИЗВУЧЕНЕ ГРУПЕ ЗА ЗАВРШНИ МАСТЕРС: Познато је са ким ће Ђоковић одмерити снаге
12. 11. 2020. у 18:33
ЗВЕРЕВ СТАВЉА СО НА РАНУ НАДАЛУ: Ја и Медведев смо најбољи играчи на турниру!
08. 11. 2020. у 09:57
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)