ТЕШКО ПОВРЕЂЕН ВОЗАЧ САНИТЕТА: Језива несрећа у Грделичкој клисури, шлепер ударио у возило у ком су биле мајка и дете
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се догодила данас у Грделичкој клисури тешко је повређен возач санитетског возила из Врања.
Фото: Ј.С.
Он је, према незваничним информацијама, из сада непознатих разлога зауставио возило и отворио врата, када је налетео шлепер.
Он је у санитету возио мајку и дете који нису поврђени.
Повређени мушкарац најпре је збринут у лесковачком Здравственом центру, а онда транспортован у УКЦ Ниш.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
21. 07. 2026. у 22:20 >> 23:04
Коментари (0)