АТП КЕЛН: Манарино зауставио Кецмановића у Келну
Српски тенисер Миомир Кецмановић завршио је наступ на турниру "Келн 2".
фото: ЕПА
Он је данас у другом колу поражен од Француза Адријана Манарина 6:3, 6:3.
Меч Кецмановића и Манарина трајао у сат и 18 минута, а у наредној рунди француски тенисер играће са бољим из дуела у ком се састају Александар Зверев и Џон Милман.
Турнир у Келну, из серије 250, игра се за наградни фонд од 325.610 евра.
Препоручујемо
ДОБАР ПОЧЕТАК ТУРНИРА У КЕЛНУ: Кецмановић после преокрета савладао Индијца
19. 10. 2020. у 18:59
МОТИВАЦИОНИ ГОВОР НОВАКА ЂОКОВИЋА: Послушајте речи шампиона, ово је тајна успеха најбољег тенисера света (ВИДЕО)
21. 10. 2020. у 13:55 >> 13:58
СКОРО ПА НЕМОГУЋЕ: Ова четири услова треба да испуни Надал да би свргнуо Новака
21. 10. 2020. у 12:46 >> 12:56
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона
АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.
09. 12. 2025. у 07:00
ТРАМП "АМИНОВАО", ЦЕЛА РУСИЈА БЕСНА! Најновије вести из Америке су потпуно невероватне
Откако је почео рат у Украјини, најновије вести везане за Русију, а да нису са самог ратишта, или, како то Руска Федерација зове "просторa на коме се одвија Специјална војна операција", углавном су Русе нервирале због санкција, али последње су - прилично невероватне.
09. 12. 2025. у 13:36
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)