СРПСКИ СПОРТИСТИ ПРУЖАЈУ ПОДРШКУ ЂОКОВИЋУ: Пресмешна одлука, остани јак Новаче
НОВАК Ђоковић је дисквалификован са Ју-Ес опена.
Фото АП
То је епилог десетоминутне драме на "Артур Ешу" током које је Ђоковић нехотице погодио линијског судију лоптицом, али тако пише у правилима.
Додуше, нису важила пре неколико дана за Беденеа, као ни за Федерера много раније...
Многи су се због токога окомили на Ђоковића, први међу њима наравно Ник Кирјос, док подржа најбољем српском тенисеру стиже са свих страна - посебно од српских спортиста.
- Пресмешна одлука! Остани јак Новаче", написао је Богдан Богдановић, док су се јавили и Немања Недовић, као и многобројни фудбалери путем "сторија" на Инстаграму.
Огласио се и хрватски тенисер Борна Ћорић.
- Нисам видео шта се десило јер сам био на третману рамена. Тренер је дошао и рекао ми. То је несрећан догађај. Да је лоптица отишла само пет центиметара лево, ништа од овог се не би десило. Жао ми је због Новака, али то су правила. Нема ту много тога да се дода. Понављам, жао ми је, он ми је пријатељ. Очигледно нико није срећан јер се то догодило - рекао је Борна.
Фудбалери Његош Петровић и Срђан Плавшић поручили су "да само овако могу против њега"...
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ШОК: Ово још није виђено, Ђоковић дисквалификован са Ју-Ес Опена
06. 09. 2020. у 22:13 >> 22:20
СУДИЈА СЕ ДРЖИ ЗА ВРАТ, НОВАК СТОЈИ ИЗАД ЊЕ: Ђоковић први пришао и извинио се (ФОТО)
06. 09. 2020. у 22:57
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!
ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.
08. 01. 2026. у 08:00
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 23:35
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (1)