ТОНИ НАДАЛ ИЗАБРАО НАЈБОЉЕГ ТЕНИСЕРА: Није у питању Рафа, а ни неки други Шпанац
ТОНИ Надал, стриц и некадашњи тренер Рафаела Надал краља шљаке изабрао је по његовом мишењу најбољег тенисера света свих времена.
Фото: ЕПА
Занимљиво је да за Тонија није најбољи његов братанац Рафа већ Швајцарац Роџер Федерер, што је и објаснио.
- Он је сјајан играч. Волим да га гледам како игра. Док сам био тренер Рафаела Надала наравно да сам желео победу против њега у свим мечевима. Волим начин на који он игра, зато што је (тај стил игре прим. аут) веома елегантан, а ипак продуктиван. Знам да је Федерер најбољи свих времена - рекао је Тони Надал.
Тони Надал је и пројектовао савршеног играча.
Он је изабрао сервис и волеје Федерера, док није био баш најодлучнији када је у питању форхенд, двоумио се између Швајцарца и Надала.
Изабрао је, наравно, Новаков бекхенд, а када је реч о кретању и ментално снази, "спојио" је Ђоковића и Надала.
Препоручујемо
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
07. 12. 2025. у 13:43
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (2)