Навијачи су одушевљени: Ана Ивановић опет игра тенис! (ВИДЕО)

Некадашња победница Ролан Гароса у добро познатој опреми.

Навијачи су одушевљени: Ана Ивановић опет игра тенис! (ВИДЕО)

Foto: Instagram printskrin/anaivanovic

Многи фанови Ане Ивановић и данас тугују што је некадашњи први рекет света одлучила да са само 29 година заврши професионалну каријеру, иако је иза себе имала блиставе резултате.

Једина српска тенисерка која је освојила Ролан Гарос, уједно и била прва на ВТА листи, оставила је дубок траг у "белом спорту".

Сви памте финале против Динаре Сафине из Русије, коју је савладала те 2008. године, када се и окитила се првим и јединим насловом шампионке Гренд слема.

После повлачења није желела да излази на терен. Од пензионисања нисмо имали прилике често да је гледамо на мечевима, ретки су тренуци да буде виђена на неком од турнира, али то је отприлике све што се тиче појављивања Ане Ивановић.

Овог пута је Српкиња одушевила пратиоце снимком на свом Инстаграму, где је окачила детаљ како тренира и поново игра тенис, занимљиво, њеној омиљеној подлози током каријере - шљаци.

БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ГЕНЕРАЛНА ПРОБА ЗА ПОРТУГАЛЦЕ: Роналдо и дружина показују зашто су фаворити из сенке на Светском првенству

ГЕНЕРАЛНА ПРОБА ЗА ПОРТУГАЛЦЕ: Роналдо и дружина показују зашто су фаворити из сенке на Светском првенству

Фудбалска репрезентација Португал одиграће последњу контролну утакмицу пред почетак Светског првенства 2026, а ривал на стадиону "Др. Магаљеш Песоа" биће јој селекција Нигерије (21.45).

10. 06. 2026. у 07:00

ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство

ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! "Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство"

Светско првенство у фудбалу у САД, Мексику и Канади само што није почело, а прва утакмица између Мексика и Јужне Африке заказана је за 11. јун. Како то обично бива пред велике спортске смотре, фудбал је постао главна тема свих генерација, али пажњу јавности је, уместо спортских прогноза, привукла једна оштра и неочекивана изјава из Мостара.

09. 06. 2026. у 10:05 >> 11:32

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ТУХЕЛ СЕ ОДЛУЧУЈЕ ЗА СТАРТНИХ 11 НА СП: Енглеска не сме имати проблема у генерлци против Костарике