АТП АТИНА, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Новак Ђоковић сазнао ривале на турниру у Грчкој
НОВАК Ђоковић наступиће на турниру у Атини. Најбољи српски тенисер сазнао је ривале на старту овог надметања.
ФОТО: Танјуг/АП
Тренутно 5. на АТП листи је постављен за првог носиоца и слободан је на старту. У другом колу ће играти против победника Алехандро Табило (Чиле) - Адам Волтон (Аустралија).
У истом делу жреба налази се Ласло Ђере који ће у првој рунди играти са квалификантом, док га у другој чека бољи из окршаја Стефанос Сакеларидис (Грчка) - Нуно Боржес (Португал).
Трећи српски представник Миомир Кецмановић у 1. колу игра против Пољака Камила Мајхжака.
Подсетимо, турнира у Атини се игра од 2. до 8. новембра.
Потенцијални ривали Ђоковића:
1. коло - слободан
четвртфинале - Ласло Ђере - Нуно Боржес
полуфинале - Брендон Накашима - Рајли Опелка
финале - Лоренцо Музети - Миорир Кецмановић
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ТРЕСЕ СЕ МАРАКАНА! Владан Милојевић поднео оставку, Звездан Терзић хитно реаговао
31. 10. 2025. у 11:39
КАКАВ СТРУЧНИ ШТАБ! Вељко Пауновић изабрао помоћнике, Србија ће бити баш моћна
31. 10. 2025. у 07:38
СРБИН ЗАПАЊИО НБА ШАМПИОНЕ! Ево шта је Никола Топић урадио када је сазнао да има рак!
30. 10. 2025. у 20:56
ЈУНАЈТЕД ЈЕ У НАЛЕТУ: Фулам долази на "Олд Трафорд" у правом тренутку за "црвене ђаволе"
Манчестер јунајтед наставља снажан успон под вођством Мајкла Карика и у недељу поподне на "Олд Трафорду" дочекује Фулам, у мечу који може додатно учврстити позицију „црвених ђавола“ у борби за Лигу шампиона.
01. 02. 2026. у 07:40
КАРЛОС АЛКАРАЗ ОВО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Ево шта му је Новак Ђоковић послао после финала Аустралијан опена 2026!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, али је потом изненадио Шпанца када су се рефлектори на Род Лејвер арени угасили.
01. 02. 2026. у 18:47
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)