СРПКИЊА ЈАЧА ОД РУСКИЊЕ И АМЕРИКАНКЕ! Александра Крунић у четвртфиналу ВТА турнира у Пекингу
Српска тенисерка Александра Крунић и Казахстанка Ана Данилина пласирале су се у четвртфинале ВТА турнира у Пекингу у дубл конкуренцији, пошто су данас у осмини финала победиле Рускињу Људмилу Самсонову и Американку Никол Меличар-Мартинез резултатом 2:1, по сетовима 7:5, 3:6, 10:7.
Фото: Горан Чворовић
Меч је трајао један сат и 34 минута.
Крунић и Данилина ће у четвртфиналу играти против победница меча Каролина Мухова (Чешка)/Присила Хон (Аустралија) - Азија Мухамад (САД)/Деми Шурс (Холандија).
Овај ВТА турнир у Пекингу се игра за наградни фонд од 8.963.700 долара.
Бонус видео: ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Андреј Поповић млади физичар из Кикинде
Препоручујемо
СПЛИТ У ШОКУ: Стигли бројни навијачи, носе заставу "Крајина живи вјечно!" (ФОТО)
29. 09. 2025. у 17:25
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)