"МЛАДИ ИМАЈУ ШАНСУ ДА ОСТАНУ У СВОЈИМ РОДНИМ МЕСТИМА": Брнабић у посети Лучанима

ПРЕДСЕДНИЦА Народне Скупштине Ана Брнабић посетила је Лучане где је разговарала са младима.

МЛАДИ ИМАЈУ ШАНСУ ДА ОСТАНУ У СВОЈИМ РОДНИМ МЕСТИМА: Брнабић у посети Лучанима

Фото: Printscreen

- Посету Лучанима завршила сам дружењем са младима из ове општине. У разговору са њима, сазнала сам да многи од њих живе у Лучанима, а раде у Чачку, Пожеги и другим местима. Све је то данас могуће због квалитетних и модерних путева и добре повезаности ових градова и општина. Млади имају шансу да остану у својим родним местима, оснују своје породице и граде своју будућност. Поносна на њихову енергију, љубав према својој земљи и одлучност да дају свој допринос борби да и Лучани и Србија наставе да иду напред. Покажимо сви зајаедно 29. марта да је Србија наша породица и да је то немогуће победити - рекла је Брнабић. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ana Brnabić (@anabrnabic)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

Комфор по мери клијената: Нова линија пакета АЛТА банке