"ТО МИ ЈЕ СЛОМИЛО СРЦЕ" Након развода од Ане Ивановић огласио се Швајнштајгер и поручио ОВО

Александар Илић
Александар Илић

05. 09. 2025. у 17:00

НЕКАДАШЊИ супруг Ане Ивановић, Бастијан Швајнштајгер изашао је у јавност и отворио душу.

ТО МИ ЈЕ СЛОМИЛО СРЦЕ Након развода од Ане Ивановић огласио се Швајнштајгер и поручио ОВО

Фото: Принтскрин

Прослављени немачки фудбалер недавно се развео од српске тенисерке, а након пораза репрезентације Немачке на старту квалификација за Светско првенство (2:0) сломљен је изашао у јавност. 

 Швајнштајгер који садаради као стручни консултант за немачки ТВ канал АРД укључио се у програм уживо са стадиона у Словачкој и изнео своје утиске.

- Морам да размислим када сам последњи пут видео немачке навијаче да звижде својим играчима и терају их. То ми је сломило срце веома, веома много - рекао је утучени Швајнштајгер.

Истакао је да је Немачка била потпуно немоћна на овој утакмици.

- Жао ми је... Али ни у једном тренутку утакмице нисам веровао да ћемо победити. Ово је тежак корак уназад. Били смо стварно лоши. Нисмо имали добра додавња, нисмо представљали никакву опасност. Говор тела после 0:1 је одмах нестао. Ако желите да освојите било шта, морате да покажете отпорност - додао је прослављени немачки фудбалер.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)