"ВИДЕЛО СЕ ДА ЈЕ СПОРИЈИ!" Ђоковић након победе над Коболијем и пласмана у осмину финала Шангаја
Новак Ђоковић је одиграо најбољи меч од Олимпијских игара и прегазио Флавија Коболија - 6:1, 6:2 и тако се пласирао у осмину финала мастерса у Шангају.
Фото: EPA-EFE/ALEX PLAVEVSKI
- Било је добро од почетка јер сам пратио јасан план игре и искористио сам сваку кратку лопту, користио иницијативу и то је било то. Коболи је био изморен од прошлог меча, а ја сам чекао неколико дана и то је сигурно узело данак. Ја сам пратио његове мечеве иако нам је ово први међусобни - објаснио је Ђоковић, па се дотакао следећег противника Сафиулина.
- Враћа се стари формат, не смета ми то, нисам играо много мечева и добро је што сам свеж па сам срећан што играм сваки дан све док то буде потребно - додао је Новак.
Задовољство није крио.
- Мислим да сам боље кренуо него на првом мечу и било је доста јасноће и оштрине, знао сам, да морам да будем агресиван и да темпирам ниво са основне линије. Суштински сам одиграо чврсто, а видело се да је Коболи био спорији јер је играо синоћ до касно. Задовољан сам - закључио је Србин.
БОНУС ВИДЕО: "НОВАКОМАНИЈА": Навијачи похрлили да се сликају са Новаком Ђоковићем
Препоручујемо
Борба за друго место се захуктава: Партизан без капитена на "Карађорђу"
У наставку Суперлиге Србије фудбалери Војводине ће данас у Новом Саду од 17 часова дочекати Партизан.
22. 04. 2026. у 09:39
"Најзгоднија преваранткиња 21. века" донела шок-одлуку! Свет је затечен, после најновијег скандала је нестала, а сада...
Њена животна прича је помало нестварна. Уосталом, филмски делује сценарио: тенисерка нестаје с терена без поздрава, без саопштења, без речи збогом. Свет сазнаје да је пензионисана тек кад јој је уклоњено име са листе активних играча и то од стране Агенције за интегритет тениса. Телефони искључени — и њен, и очев, и мајчин. Медији шпекулишу о бекству. Последњи меч одиграла је у другом колу Мајами опена против Иге Швјонтек у марту 2024. Тако се, тихо и мистериозно, у мају исте године завршила каријера Камиле Ђорђи — а тек онда је почела права прича.
22. 04. 2026. у 20:01
"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"
ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.
22. 04. 2026. у 08:44
Коментари (0)