КАКАВ ДУЕЛ: Ево са ким Новак Ђоковић отвара Дејвис куп меч против Грчке

13. 09. 2024. у 12:13

Србија ће дочекати Грчку у хали "Александар Николић" у оквиру Дејвис купа, а сада је познато против кога ће прво Новак Ђоковић на мегдан.

КАКАВ ДУЕЛ: Ево са ким Новак Ђоковић отвара Дејвис куп меч против Грчке

FOTO: M. Vukadinović

Ђоковић ће играти најпре са Јанисом Ксиласом, док ће Миомир Кецмановић играти против Аристотелиса Таноса.

Првог дана, у суботу, Кецмановић ће играти против Аристотелиса Таноса, док ће Новак играти са Јанисом Ксиласом. Истог дана ће се играти и дубл - Хамад Међедовић и Ђоковић против Петроса Циципаса и Деметриса Азоидеса. У недељу ће Новак играти против Таноса у синглу, а Кецмановић са Ксиласом.

Тачни термини ће бити накнадно саопштени.

БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.

08. 12. 2025. у 15:15

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ПОСЛЕ НЕКОГ ВРЕМЕНА: Небојша Пајкић у јавности- ево како данас изгледа (ФОТО)