"БРАТЕ, САМО ДА ТИ ЈАВИМ..." Незапамћен потез Новака Ђоковића на Ролан Гаросу
НОВАК Ђоковић се повукао са Ролан Гароса, а Каспер Руд је открио детаљ који до данас није био познат.
FOTO: Tanjug/AP
Новак Ђоковић је желео да Касперу Руду првом јави да се повлачи са Ролан Гароса, чиме је показао да је фер-плеј код њега на првом месту.
Покидао је Ђоковић менискус колена, Франсиска Серундола је победио након коришћења таблета против болова, а већ наредни меч против Руда одлучио је да преда и дан касније оде на операцију.
Сада откривено да је прво Норвежанину јавио да ће се дефинитивно повући.
- Послао ми је поруку да неће играти, пожелео ми је срећу... Новак је велики узор и свима посвети време. Прочитао сам после да је био на операцији и надам се да ће се ускоро вратити, рекао је Каспер Руд током разговора са Матсом Виландером на "Еуроспорту", још једном показавши колико је Ноле доступан својим колегама.
Њих двојица су иначе добри пријатељи, поздрављали су се већ на Ролан Гаросу у теретани што су забележиле камере, а до сада су већ одиграли шест мечева. Пет је добио Ђоковић, од чега је једно и финале Ролан Гароса прошле сезоне. Ноле је побеђивао по два пута у Риму и на завршном мастерсу у Торину, док је Норвежанину припала до сада једина победа у полуфиналу Монте Карла пре неколико седмица.
БОНУС ВИДЕО: МЕКИНРО ЗА НОВОСТИ: Смешно је што Новаку није било дозвољено да игра у Америци
Препоручујемо
"ГОСПОДА ДА ОПРАВДАЈУ УЛОЖЕНЕ ПАРЕ" Небојша Човић о догађајима из Арене, амбицијама...
06. 06. 2024. у 20:41
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)