ОВЕ РЕЧИ ОДЗВАЊАЈУ: Ево како чувена тенисерка говори о Новаку Ђоковићу!
НОВАК Ђоковић доминирао је у овој сезони. Осми пут у каријери је годинуо окончао као светски број један, а све је зачинио титулом на Завршном мастерсу у Торину. За многе више нема дилеме да је Србин најбољи тенисер свих времена.
FOTO: Tanjug/AP
Таквог мишљења је и бивша француска тенисерка Марион Бартоли која је отишла чак и корак даље.
- Новак Ђоковић није само највећи тенисер свих времена, већ је и најбољи спортиста на свету - рекла је Бартоли.
Све ово што је рекла некада седма играчица планете има покриће. Новак је доминацију потврдио и ове године у којој је освојио седам титула, а има прилику да постане првак света са Србијом.
Ноле ће наступати за репрезентацију у Дејвис купу. "Орлови" ће у четвртфиналу у четвртак од 16 сати одмерити снаге са Великом Британијом.
БОНУС ВИДЕО: "ТО МИ ЈЕ НАЈВЕЋА ЖЕЉА!" Новак Ђоковић отворио душу
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем
МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.
07. 02. 2026. у 07:20
ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)
Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.
07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09
НАЈВИШИ ЧИН МОНАШТВА У ПРАВОСЛАВЉУ: Ко су Схи монаси?
ОВО пострижење назива се „другим крштењем“, постризавани се очишћује од свих грехова и постаје "син светлости“.
08. 02. 2026. у 09:25
Коментари (0)