КАКВА СЦЕНА! Том Брејди "пресрео" Новака на Ју-Ес опену, а оно што је Ђоковић тада чуо од америчке легенде - препричаваће се! (ВИДЕО)

Дарко Николић
Дарко Николић

09. 09. 2023. у 19:10

Новак Ђоковић је победио Бена Шелтона и пласирао се у финале Ју-Ес опена у коме ће играти против Данила Медведева (који је савладао Карлоса Алкараза) а између та два полуфинала Србин је имао и те како занимљив сусрет.

КАКВА СЦЕНА! Том Брејди пресрео Новака на Ју-Ес опену, а оно што је Ђоковић тада чуо од америчке легенде - препричаваће се! (ВИДЕО)

Твитер / УСопен

Наиме, у ходницима њујоршког тениског комплекса Нолета је "пресрео" један од најбољих играча америчког фудбала свих времена, легендарни Том Брејди.

Овај чувени спортиста, који је током Вимблдона био и у Нолетовој ложи, срдачно се поздравио са најбољим тенисером на свету, упознао га са својој децом, а онда, констатујући да је за тили час победио Шелтона, рекао Ђоковићу:

- И даље им испрашујеш тур... Као и обично!

- А трудим се! - уз осмех је одговорио Новак.

Брејди је после изразио жаљење што због школских обавеза његове деце није могао да стигне на Нолетово полуфинале, додајући "А стварно сам се надао да ћеш играти у вечерњем термину". Тај термин је, међутим, био резервисан за меч Медведев - Алкараз.

Ево и како је сусрет српске и америчке спортске легенде протекао у Њујорку:

Када Ђоковић игра финале Ју-Ес опена 2023?

Финале Новак Ђоковић - Данил Медведев на програму је у недељу, 10. септембра, од 22 часа по нашем, средњоевропском времену.

Тај меч, и све везано за Ју-Ес опен пратите и даље уживо уз спортске странице портала "Новости".

На сасвим сте добром месту.

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 06:30

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (1)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)