КЛАСА СУ ЗА СЕБЕ: Зверев бираним речима о Новаку Ђоковићу и Карлосу Алкаразу

Александар Илић
Александар Илић

07. 09. 2023. у 16:53

НЕМАЧКИ тенисер Александар Зверев бираним речима говорио је о Новаку Ђоковићу и Карлосу Алкаразу.

КЛАСА СУ ЗА СЕБЕ: Зверев бираним речима о Новаку Ђоковићу и Карлосу Алкаразу

ФОТО: Профимедиа

Зверев, који је често у сенци Србина и Шпанца управо је од првог тенисера планете елиминисан у четвртфиналу Ју-Ес опена. 

- Играо сам са Новаком у Синсинатију, играо сам са Карлосом овде. На веома сличном нивоу су што се тиче игре. Постоје неке ствари које Новак ради боље, постоје неке које Карлос ради боље. Верујем да су у овом тренутку класа за себе, а други морају да подигну своје нивое да би их угрозили, једноставно је тако, нагласио је Зверев.

Алкарас ће се у полуфиналу у Њујорку састати са Русом Данилом Медведевом, док Новак игра са домаћим тенисером Беном Шелтоном.

БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОВАКВУ ПРОВОКАЦИЈУ НЕ ПАМТИ! Делије развиле трансапрент на ЈУГУ! Гробари остали у шоку! (ВИДЕО)