"АКО МИ ЈЕ ЖИВОТ УГРОЖЕН, БИРАЋУ УВЕК НАДАЛА": Амерички тенисер "отписао" Новака Ђоковића
Американац, Рејли Опелка, сматра да је Надал највећи фаворит у Паризу, а Алкаразу и Новаку даје подједнаке шансе.
ФОТО: АП
– Ако је Рафа Надал у жребу, ако је на турниру, он је фаворит. Ако је мој живот на коцки, ја ћу бирати Рафу сваки пут, само из поштовања. Међутим, рекао бих да је Карлос једини момак који би могао да га победи тамо. Такође ми се свиђају његове шансе против Новака.
Уследло је питање да изабере или Ђоковића или Алкараза, међутим он то није учинио.
– Тешко је изабрати између Алкараса и Новака. Али њима двојици бих дао подједнаке шансе да освоје турнир. Мислим, Карлитос је толико добар да га спомињемо уз двојицу најбољих играча у историји. Толико је луда ова дискусија – закључио је Опелка.
БОНУС ВИДЕО: МАДРИД ТО НЕ ПАМТИ: "Гробари" направили фешту у престоници Шпаније
Препоручујемо
НАДАЛ СПРЕМАН ЗА РОЛАН ГАРОС! Стриц Тони потврдио Рафин повратак
30. 04. 2023. у 13:59 >> 15:02
МИРОТИЋ ОШТРО ПО РЕАЛ МАДРИДУ: ''Перу руке од онога што се догодило''
30. 04. 2023. у 12:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГОРИ" НОВИ САД! Војводина дочекује четвророструког првака Европе!
СВОЈ европски пут Војводина наставља против Ајакса у другом колу квалификација за Лигу конференције. Холандски великан жели експресан повратак на међународну сцену после разочаравајуће прошле сезоне, док Новосађани покушавају да се опораве од елиминације из квалификација за Лигу Европе и направе изненађење пред својим навијачима на "Карађорђу" (20.00).
23. 07. 2026. у 07:03 >> 07:03
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ЗАВИЈЕН У ЦРНО! Преминуо легендарни енглески репрезентативац!
Само дан после завршетка Светског првентства у фудбалу стигле су тужне вести са Острва.
20. 07. 2026. у 16:32
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
23. 07. 2026. у 07:19 >> 23:04
Коментари (1)