ТИНЕЈЏЕР НАКОН СЕНЗАЦИЈЕ НА СРПСКА ОПЕНУ: НовакЂоковић? Морам да дам све од себе да га победим!
Француски тенисер Лука ван Аш изјавио је данас на конференцији за медије, после победе у мечу са Стеном Вавринком, да се осећа невероватно.
ФОТО: ЕПА
Млади Француз направио је велико изненађење када је савладао искусног Вавринку са 2:1 у сетовима - (1:6,7:6,6:4) и у другом колу играће против Новака Ђоковића.
- Осећам се невероватно после победе против Вавринке. Ради се о искусном играчу, иза себе има много мечева и титула. Срећан сам што сам успео да добијем овај јако дуг меч. Он је био сјајан у првом сету, али имао сам осећај да могу да дођем до преокрета. Био сам фокусиран, у друга два сета. У сваком случају била је привилегија играти против Вавринке, казао је Ван Аш.
ЕПА
Говорио је о наредном ривалу - Ђоковићу.
- Новак је велики шампион, не само у тенису, већ у спорту уопште. Биће то сјајан меч, знам да ћу морати да дам све од себе да бих га победио. Одрастао сам уз Новакове мечеве. Привилегија је играти против њега, истакао је Ван Аш.
Освнуо се Француз и на организацију турнира.
- Познајем све овде јако добро, играо сам на челенџеру прошле године. Све је лепо сређено осећам се добро у Бањалуци - закључио је овај 18-годишњак.
БОНУС ВИДЕО: НЕПОЗНАТИ АУСТРАЛИЈАН ОПЕН: Ово можда нисте знали о познатом турниру
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
А ШВЕЂАНИ - ЗАПАЊЕНИ! Ево шта су "делије" управо урадиле на улицама Малмеа (ФОТО)
Малме и Црвена звезда играју данас утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а пред тај мегдан - било је на моменте баш "живо" на улицама поменутог шведског града.
22. 01. 2026. у 17:53 >> 18:31
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)