ТО МОЖЕ САМО ЂОКОВИЋ: Новакове речи о Надалу говоре колики је Србин господин

Један од најбољих тенисера свих времена Новак Ђоковић није могао да игра на америчкој турнеји у Индијан Велсу и Мајамију, али се пуном паром спрема за сезону на шљаци.

ТО МОЖЕ САМО ЂОКОВИЋ: Новакове речи о Надалу говоре колики је Србин господин

ФОТО: АП

Новак је потврдио да је његов први наредни турнир мастерс у Монте Карлу, који креће 8. априла.

- Почиње сезоне турнира на шљаци, то је за мене најизазовнија подлога, али одрастао сам на њој и волим да се такмичим на тим теренима - рекао је у интервјуу за Си-Ен-Ен недавно српски ас, који је у среду прославио то што је постао стриц.

Није крио Ноле шта му је приоритет у наредном периоду, а нахвалио је и највећег ривала Рафаела Надала.

 - Три највећа приоритета за мене до краја ове године Ролан Гарос, Вимблдон, Ју-Ес опен! Урадићу вероватно све што је у мојој могућности да изградим форму како би она била на врхунцу у Паризу. Надал је очигледно краљ шљаке, и фаворит број један без икакве сумње.

Србин и Шпанац су изједначени по броју гренд слемова, а имају их по 22, а Ролан Гарос се игра крајем маја и почетком јуна.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

ИЗДАХНУО ЈОЈ НА РУКАМА: Био је моја највећа љубав, много ми недостаје - страшна траума